Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Українська інноваційна компанія “BIOsens” стала переможцем грантової програми “Expo Live Innovation Impact Grant” у рамках Всесвітньої виставки “Експо - 2020”
12.12.2019 | 14:07 | Прес-служба Мінекономіки.

З понад більш ніж 4500 учасників із 150 країн світу український продукт BIOsens”, який спроможний допомогти людям заздалегідь отримати інформацію про безпечність продукції яку вони споживають чи виготовляють, здобув перемогу на отримання грантового фінансування від Експо - 2020 у розмірі 100 тис. дол. США, а також можливість представити свій проект у рамках павільйону “Expo Live” на Всесвітній виставці “Експо-2020” у Дубаях.

Наразі команда, під керівництвом Андрія Карп’юка, працює над розробкою приладу для експрес діагностики мікотоксинів в зернових продуктах та кормах для тварин. Клієнтами є фермери, трейдери та виробники харчової продукції яким необхідно вчасно розуміти, що вони купляють та по якій ціні.

Презентація BIOsens винахідником в рамках Expo Live

Мінекономіки щиро вітає українську компанію та запрошує бути представленими у рамках Національного павільйону України на цьому заході світового рівня.

!!! Принагідно, закликаємо усіх інноваторів не прогавити шанс та подавати заявку на отримання гранту від Експо-2020. Конкурс проходить двічі на рік. Подавати заявку можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації. Інформація постійно розповсюджується Мінекономіки та публікується тут

!!!До вашої уваги: церемонія оголошення компанії-переможця “BIOsens” - одного з найпрестижніших змагань “Expo Live Innovation Impact Grant”  

!!!Довідково: Інформація про участь України у Всесвітній виставці “Експо - 2020”!  

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2