В Києві відбудеться Export Credit Forum 2022

8 грудня в готелі Інтерконтиненталь відбудеться перший форум, присвячений фінансовим інструментам підтримки експансії українських товарів, робіт та послуг на світові ринки -  Export Credit Forum 2022. 

Під час затяжної фази повномасштабної війни в Україні, коли експорт для економіки такий же важливий, як озброєння, яке надають союзники для фронту, Міністерство економіки спільно з Експортно-кредитним агентством та Місією USAID в Україні запросили бізнес та банки до відкритого діалогу про ефективність інструментів фінансової підтримки, які були запущені на базі ЕКА у співпраці з банками державного сектору, та можливості їх вдосконалення.

Під час заходу Перший віцепрем'єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко представить стратегію розвитку екосистеми фінансових інструментів стимулювання несировинного експорту, яка реалізовуватиметься під час війни та стане частиною плану повоєнного економічного відновлення України. 

Підтвердили участь у заході члени наглядових рад та правління Ощадбанку, Укргазбанку, Укрексімбанку, Приватбанку, відповідальні за підтримку експорту представники обласних військових адміністрацій та уряду.

До участі також запрошені представники та члени бізнес-асоціацій (Торгово-промислової палати України, Європейської Бізнес Асоціації, Федерації роботодавців України, Американської торговельної палати, Спілки Українських Підприємців, Української ради бізнесу, Української асоціації платників податків, Української асоціації меблевиків).

Місце проведення: вул. Велика Житомирська, 2A, готель Інтерконтиненталь, Київ.

Дата й час: 8 грудня 2022 року з 10.00.

Акредитація обов’язкова: за тел +38 050 473 55 72  або по e-mail: [email protected]

Реєстрація на подію за посиланням: 

https://forms.gle/s8JkCewBX3RGYysr8

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json