Міністерство економіки України

єРобота: “Мед України” вивів свою продукцію на міжнародний ринок

єРобота: “Мед України” вивів свою продукцію на міжнародний ринок

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розширення бізнесу. Одна з грантових програм - для переробних підприємств «Новий рівень», за якою  підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Знайомимо вас з героями-переможцями цієї програми.

Едуард Кричфалушій - власник компанії "Мед України", яка завоювала провідні позиції на українському ринку. Продукцію компанії можна знайти в більшості торгівельних мереж країни. 

"Робимо продукт з високою доданою вартістю. Займаємося переробкою та продажем меду і продукції бджільництва," - говорить Едуард Кричфалушій про свою компанію.

За його словами, споживання меду у розвинутих країнах щороку зростає на 5-7%, і, щоб лишатись конкурентними на західних ринках,  українські компанії повинні розширювати та покращувати виробничі практики, використовувати провідні технології переробки задля досягнення конкурентних переваг на внутрішньому і світовому ринках.

Щоб забезпечити якісну продукцію та впоратися із збільшенням попиту, він вирішив інвестувати у спеціальне обладнання. Завдяки гранту для переробних підприємств "Новий рівень" від Міністерства економіки, придбали необхідне обладнання, зокрема лінії відкачки і підготовки меду. Це допомогло підприємству розширити свою діяльність, посилити присутність на полицях українських супермаркетів  і вивести продукцію компанії на міжнародний ринок.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json