Олексій Любченко: Необхідно залучати більше молоді для трансформації України

Любченко КНЕУ

Необхідно залучати молодь до роботи у державному секторі для реалізації важливих проектів. Про це неодноразово наголошував Президент України Володимир Зеленський та представники Уряду - зазначив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко під час урочистостей з нагоди 115-ти річчя Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ).

«Президентом України Володимиром Зеленським задекларовані плани трансформації України. На виконання цієї політичної рамки напрацьована Національна стратегія економічного розвитку України до 2030 року. Також ми повернулись до середньострокового планування – маємо прогноз соціально-економічного розвитку та бюджетне декларування на наступні три роки. Вважаю великим позитивом для України повернення до традицій інституту прогнозування соціально-економічного розвитку, адже цим шляхом йде весь цивілізований світ», - зазначив Олексій Любченко.

Також він зауважив, що нині органи державного управління відчувають брак молодих спеціалістів: «Впевнений, що до роботи у державному секторі треба залучати більше молоді, адже молоді люди мають нове мислення, розум, амбіції та можуть змінити Україну на краще. А на КНЕУ покладена велика відповідальність готувати професійні кадри для створення економічного майбутнього України».

Крім того, Олексій Любченко пообіцяв докладати ще більших зусиль, щоб інтегрувати молодь до усіх можливих сфер, які з’являються в Україні, а також погодився очолити наглядову раду Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json