Олексій Любченко обговорив з Тимчасово повіреною у справах США Крістіною Квін поточну економічну ситуацію в Україні

Любченко США

11 червня Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економіки України Олексій Любченко зустрівся з делегацією США на чолі з Тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін для обговорення поточної економічної ситуації та пріоритетних реформ в Україні. Участь у заході взяли заступниця Міністра Крістіна Голубицька та заступник Міністра – Торговий представник України Тарас Качка.

«Корпоративне управління, захист інтелектуальної власності, велика приватизація – це драйвери прискорення економічного зростання. Зокрема, реформа корпоративного управління є пріоритетом номер один. Наразі ми доопрацьовуємо відповідний законопроект щодо вдосконалення реформи, який має відповідати чітким правилам ОЕСР, що не будуть змінюватися», - наголосив Олексій Любченко.

На думку Першого віце-прем'єр-міністра України, держава, як власник підприємства, повинна встановлювати чіткі цілі, свого роду директиви, для наглядової ради. В свою чергу, наглядова рада на цій основі встановлюватиме КРІ, які будуть контролюватися з визначеною періодичністю.

Олексій Любченко поінформував американську сторону, що Мінекономіки працює з членами Номінаційного комітету за двома напрямами – законодавче врегулювання та вирішення питань щодо оперативного менеджменту на окремих підприємствах. Перший віце-прем'єр-міністр України висловив сподівання на підтримку Посольства США з цього питання.

Також було поінформовано про прогрес України щодо вдосконалення законодавства в сфері захисту авторських прав. В свою чергу, Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін запевнила, що Мінекономіки може розраховувати на технічну допомогу в питанні посилення захисту інтелектуальної власності, щоб покращити свої позиції та відповідати найкращим міжнародним стандартам.

Крім того, сторони обговорили поточну ситуацію у сфері великої приватизації. Олексій Любченко підтвердив незмінність курсу на велику приватизацію. Він також наголосив, що Україна зацікавлена в залученні американських інвестицій в українську економіку, особливо у розвиток фінансового сектору. 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json