Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

28
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Форум RE:THINK. Invest in Ukraine
Тимофій Милованов взяв участь у першому інвестиційному Форумі RE:THINK. Invest in Ukraine
30.10.2019 | 15:14 | Прес-служба Мінекономіки

29 жовтня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов взяв участь у першому інвестиційному Форумі RE:THINK. Invest in Ukraine, де розповів про заплановані реформи, прогнози та головні фактори для економічного зростання України.

“Ми налаштовані на системне впровадження запланованих реформ, адже це головний чинник економічного зростання України. Ми хочемо довести, що Україна може бути надійним партнером і, якщо ви будете нам довіряти, будете інвестувати в Україну -  ми будемо зростати разом”, - зазначив Тимофій Милованов під час виступу.

Також Міністр розповів, що нещодавно Уряд схвалив уточнені основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки за двома можливими сценаріями, відповідно до яких економіка в наступному році  зростатиме від 3,7% до 4,8%.

“У наступному році ми прагнемо досягти економічного зростання на рівні 4,8%. Головними рушійними силами для цього є впровадження земельної реформи, вивід бізнесу з тіні, просування експорту та відкриття нових міжнародних ринків, приватизація державних підприємств, впровадження політики дерегуляції та чесної конкуренції”, - підкреслив Тимофій Милованов

Продовжуючи розмову, Міністр також зазначив, що одним з першочергових драйверів зростання економіки є запровадження прозорого обігу землі, який забезпечить однакові права і можливості для всіх громадян.

“Впровадження цієї важливої реформи одночасно виконує два важливих завдання. По-перше, ми  дозволимо громадянам, що мають у своїй власності землю вільно нею розпоряджатися та продавати. По-друге, землю державного значення ми плануємо передати місцевим громадам, що також відповідає чинній політиці децентралізації. Ми хочемо щоб чесний і прозорий ринок прийшов для всіх громадян і правила гри були однаковими кожного”, - зазначив Тимофій Милованов.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json