Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Степан Кубів: Від сьогодні Поліграфкомбінат “Україна” зможе виготовляти удвічі більше закордонних паспортів.
16.01.2018 | 13:09 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Сьогодні, 16 січня, Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів перевірив запуск нового обладнання для персоналізації (нанесення персональних даних) закордонних біометричних паспортів на Поліграфічному комбінаті “Україна”.

“Як мені відомо, Поліграфкомбінат  потребував нове обладнання іще у 2014 році. У серпні 2017 року Мінекономрозвитку ініціювало рішення Уряду про зменшення відрахування до Державного бюджету частини чистого прибутку комбінату. Завдяки цьому комбінат зміг спрямувати додаткових 35% чистого прибутку на нове обладнання. Оскільки підприємство працює цілодобово і без вихідних у три зміни, то після запуску нової машини вони зможуть виготовляти вдвічі більше документів. Зараз це 10 тисяч паспортів на добу, а від сьогодні це буде 21 тисяча на добу”, - зазначив Степан Кубів під час свого виступу.

Обладнання, яке закупив Поліграфкомбінат - це система BookMaster One #351 від компанії  ІАІ industrial systems B.V. Її вартість - 1,7 млн Євро. Аналогічне обладнання використовується у більш ніж 25 країнах світу. Продуктивність нової системи  становить 500 паспортів на годину, тобто близько 11 тисяч паспортів на добу та 3960000 паспортів на рік.

Наразі в черзі на персоналізацію стоїть 775 000 наборів персональних даних. Нове обладнання допоможе стабілізувати ситуацію з персоналізацією термінових документів протягом кількох місяців, і протягом наступних 2-3 місяців чергу буде ліквідовано. До сезону літніх відпусток Поліграфкомбінат працюватиме у діючому режимі 7 днів на тиждень цілодобово(у три зміни).

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2