Міністерство економіки України

Представники міністерств економіки України та Кореї обговорили пріоритетні напрями співробітництва

Представники міністерств економіки України та Кореї обговорили пріоритетні напрями співробітництва

17 листопада 2023 року в місті Будапешт (Угорщина) відбувся Семінар EIPP “Сприяння інноваційному партнерству між Кореєю та ЄС для стійкої та сталої економіки”, організований Міністерством економіки та фінансів Республіки Корея (МОЕФ) та Корейським інститутом розвитку (KDI), в якому взяв участь заступник Міністра економіки Віталій  Кіндратів.

Основною темою Семінару було співробітництво Республіки Корея та ЄС для стійкої та сталої економіки. Під час ІІІ-ї сесії Семінару, яка присвячена інноваційному партнерству у підтримці відновлення України та переходу до інноваційної економіки, заступник Міністра економіки Віталій Кіндратів презентував пріоритетні напрями співробітництва України з Республікою Корея та іншими країнами. Також розповів про ключові сектори економіки, які будуть пріоритетними для співробітництва та мають найбільший потенціал для розвитку України.

Проведена двостороння зустріч з представниками Міністерства економіки та фінансів Республіки Корея, на якій представники МОЕФ зазначили, що Уряд Кореї буде надалі надавати допомогу України.

Також запропонували налагодити зв’язки між Мінекономіки та МОЕФ для подальшого співробітництва. Крім цього зазначили, що Україна до кінця поточного року може подати заявку на участь в програмі Knowledge Sharing Program.

Також проведена двостороння зустріч з представниками Корейського інституту розвитку, під час якої обговорили питання щодо можливості налагодження співробітництва між Державною організацією “Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій” та Корейським патентним відомством, також з Корейським агентством міжнародного співробітництва та Корейським інноваційним центром, задля залучення досвіду Кореї по відновленню та інноваційному розвитку країни.

На проведених зустрічах обговорені питання щодо двостороннього співробітництва між Україною та Республікою Корея. Відзначено, що Корейська сторона надасть можливість використовувати досвід Кореї для повоєнної відбудови зруйнованої інфраструктури, цивільних та промислових об’єктів.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json