Міністерство економіки України

Ігор Петрашко: В наступному році ми плануємо залучити від продажу великих державних підприємств до бюджету понад 12 млрд грн

Про це Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко розповів сьогодні, 24 грудня, в ефірі 24 каналу.

“Вчора Уряд схвалив законопроєкт щодо відновлення  “великої приватизації” у 2021 році. За умови підтримки документа парламентом, це дозволить залучити в бюджет понад 12 млрд грн”, - зазначив Ігор Петрашко.

Міністр додав, що мова йде про в першу чергу про об’єкти, що вже готуються до приватизації Фондом державного майна України та для яких визначені консультанти. Це 5 теплоелектроцентралей, 3 обленерго, підприємства “Більшовик”, Одеського припортового заводу, Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, “Президент-готелю”, але цей список не є вичерпний.

“2020 рік, попри Covid-19 та карантині обмеження в усьому світі,  показав хороший результат. При запланованих 400 млн грн, що мали надійти від продажу державного майна, на сьогодні дохід від приватизації вже склав 2,5 млрд грн. Було проведено 419 успішних аукціонів, а зростання ціни під час торгів склало  307%. Це дає нам можливість стверджувати про значний  попит на об’єкти та зацікавленості інвесторів. Розблокування великої приватизації дозволить забезпечити сталий притік інвестицій в економіку України”, - прокоментував Ігор Петрашко.

 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json