Міністерство економіки України

Локалізація виробництва машин для розмінування прискорить процес очищення українських земель, - Юлія Свириденко

В Україні буде локалізоване виробництво роботизованих систем для розмінування західних зразків. Підписання українськими та закордонними виробниками Меморандумів про взаєморозуміння відбулося за участі Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко в рамках Конференції з питань відновлення України в Лондоні 22 червня.

«Локалізація виробництва машин для розмінування дозволить оперативно вирішувати питання поточного обслуговування та ремонту техніки, швидкого постачання необхідних комплектуючих. В тому числі за рахунок виробництва їх в Україні. А це в свою чергу сприятиме пришвидшенню вирішення одного з ключових на сьогодні завдань – розмінування території нашої держави, повернення земель в господарську експлуатацію. Україна стане провідним майданчиком для виробництва і випробування новітньої техніки для розмінування. І ми маємо значний фаховий та технічний потенціал, щоб досягти в цій сфері успіху», - зазначила Юлія Свириденко.

Меморандуми про взаєморозуміння підписали, зокрема, хорватська корпорація «DOK-ING d.o.o.», та український виробник, що спеціалізується на виробництві високоякісної сільськогосподарської техніки та має завершений цикл виробництва. «DOK-ING d.o.o.» є виробником багатоцільових транспортних засобів, зокрема пожежних машин, транспорту для гірничих робіт, роботизованих систем для розмінування. Зокрема нині на розмінуванні Херсонщини працюють визнана однією з найкращих машин для розмінування легка MV-4-SCORPION та єдина в світі роботизована система з подвійним інструментом МV-10-BISON виробництва «DOK-ING d.o.o.».

Меморандум, підписаний хорватськими та українськими виробниками, передбачає, зокрема, післяпродажну підтримку роботизованих систем DOK-ING українськими фахівцями, виробництво на вітчизняних потужностях комплектуючих і т.ін. В свою чергу хорватська корпорація бере на себе, зокрема  навчання українських фахівців.

Ще один Меморандум про взаєморозуміння підписаний між данським виробником HYDREMA та ще одним українським підприємством з виробництва спецтехніки. HYDREMA  - міжнародна група компаній, яка розробляє, виробляє та продає високотехнологічне землерийне обладнання та транспортні засоби для розмінування. В лінійці компанії – надзвичайно ефективна машина розмінування Hydrema 910MCV, створена для знешкодження протитанкових і протипіхотних мін, що містять до 10 кг вибухівки.

Цей Меморандум передбачає, що український бізнес вироблятиме компоненти обладнання для Hydrema, яке буде постачатись на вітчизняний ринок, так і експортуватись в інші країни. 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json