Міністерство економіки України

єРобота: У львівському лікувальному центрі сестер Похмурських надають допомогу військовим

єРобота: У львівському лікувальному центрі сестер Похмурських надають допомогу військовим

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.


Сімейний бізнес “Лічниця сестер Похмурських” з'явився у Львові у 2008 році, і з того часу клініка працює постійно, удосконалюючи послуги й сервіс. У лікувальному центрі вдало поєднуються прогресивні методи лікування й нетрадиційна медицина. Серед пацієнтів тут можна побачити і вагітних жінок, і літніх людей, а ще - багато чоловіків у військовій формі. 

“Повномасштабне вторгнення стало поштовхом для розширення нашого асортименту послуг, адже в нас було велике бажання допомагати військовим та людям, які постраждали внаслідок війни. Поранення, контузії, невралгії -  ми хотіли працювати з такими діагнозами...” - розповіла співвласниця центру, лікарка Наталя Похмурська.
 
Щоб реалізувати заплановане, Наталя Похмурська скористалась грантовою програмою “Власна справа” та отримала мікрогрант. За ці кошти має намір придбати нейроміограф. Цей апарат допоможе відстежувати динаміку одужання пацієнтів. 


Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 
 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json