Українські лікарні безоплатно отримають медичне устаткування на 68,8 мільйонів гривень

Сьогодні, 8 травня Уряд підтримав ініціативу Мінекономрозвитку про безоплатну передачу українським лікарням майже 14 тисяч одиниць медичного обладнання (техніки та устаткування) на загальну суму 68,8 млн гривень.

Відповідна техніка та устаткування перебуває на балансі Державного матеріального резерву України та не використовується за призначенням  3-5 років, однак є цілком придатною для роботи у медичних закладах.

“Це обладнання свого часу закуповувалося для потреб Державного резерву, але наразі не використовується. Хоч перебуває в доброму стані. Ми зважили всі можливості і виявилося, що медичні заклади готові забрати це обладнання, несуттєво його модернізувати та використовувати у роботі. Щоб передача була прозорою та чесно - передамо усе Міністерству охорони здоров'я для подальшого розподілення до лікарень України”, - коментує рішення Уряду Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

У переліку техніки та устаткування, що підлягає передачі згідно рішення Уряду, зокрема комплекси рентгенівської діагностики, пульсоксиметри, дихальні апарати, апарати штучної вентиляції легень, маски, кисневі концентратори тощо. Усього 13952 одиниць загальною балансовою вартістю на момент передачі 68,8 млн гривень.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json