Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Мінекономіки: Державні виплати є важливою підтримкою для бізнесу під час посилення карантинних обмежень
20.04.2021 | 15:29 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Сьогодні, 20 квітня, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Дядюра взяв участь у спільному онлайн-брифінгу Мінекономіки, Мінцифри, Мінсоцполітики та Пенсійного фонду України щодо початку виплат матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам, діяльність яких була призупинена на час перебування області в “червоній” зоні.

“Ці виплати - результат злагодженості дій влади та успішного застосування цифрових технологій. Для того, щоб отримати допомогу не треба нікуди йти, достатньо подати заявку через портал або у смартфоні, у декілька кліків. Виплати будуть нараховуватись автоматично. Хочу подякувати колегам, адже за дуже короткий проміжок часу матеріальну допомогу отримає велика кількість громадян”, - прокоментував Ігор Дядюра.

Заступник Міністра додав, що виплати у розмірі 8 тис. зможуть отримати ті підприємці та наймані працівники, які потрапили під додаткові карантинні обмеження “червоних зон” та відповідають умовам Програми (ознайомитись з умовами можна за посиланням: https://bit.ly/3gq0DBR). 

Це підприємці та їхні працівники, діяльність яких найбільше постраждала від впроваджених додаткових карантинних обмежень. Виплати допоможуть їм пережити чергову хвилю коронавірусу, та не звільняти людей в період жорстких карантинних обмежень.

Детальну інформацію про програму та покрокову інструкцію можна знайти за посиланням: https://diia.gov.ua/8000 

Відповіді на поширенні запитання можна отримати за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=9XGDEbqjzaQ 

Переглянути трансляцію пресбрифінгу можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=n8pA-AVtKdw 

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2