Українська торгова місія у Східній Африці: що треба знати українським експортерам

З 5 по 11 грудня 2016 року відбувся офіційний візит української делегації високого рівня до країн Східної Африки – Кенії та Танзанії.

Під час офіційних зустрічей українська делегація отримала запевнення кенійських та танзанійських колег у потребі в українській продукції, готовності сприяти виходу українських компаній на ринки цих країн.

Кенія очікує на українську продукцію енергетичного машинобудування, аграрного та фармацевтичного сектору. Танзанія зацікавлена у товарах малого та середнього сільськогосподарського машинобудування, устаткуванні для переробки аграрної продукції, побутовій техніці.

У ході торгової місії були проведені 9 офіційних зустрічей, два “Бізнес-дні” та зустрічі B2B, на яких компанії обговорили деталі майбутньої співпраці не тільки з керівництвом міністерств цих двох держав, а й з представниками регуляторних органів. Український бізнес отримав чітке бачення процедур, необхідних для виходу на ринки. Кенійські та танзанійські колеги запросили українські підприємства до відкриття своїх заводів у цих країнах.

Також, Україна домовилася з Кенію та Танзанією про формування комплексних торгових пропозицій для участі в реалізації масштабних енергетичних проектів обох країн, а також направлення до них у наступному році секторальних торгових місій.

Надаємо перелік посилань, які можуть стати корисними для потенційних українських експортерів до Кенії та Танзанії:

1) Kenya Bureau of Standards / Бюро стандартів Кенії: http://www.kebs.org/index.php

2) Kenya Agriculture and Food Authority / Управління з питань сільського господарства та продовольства Кенії: http://www.agricultureauthority.go.ke/

3) Kenya Pharmacy and Poisons Board / Рада з фармацевтики і токсичних речовин Кенії: http://pharmacyboardkenya.org/

4) Kenya Plant Health Inspectorate Services / Інспекція зі здоров’я рослин Кенії: http://www.kephis.org/

5) Kenya Medical Supplies Authority (state corporation under the Ministry of Health) / Управління з постачання медичних препаратів Кенії: http://www.kemsa.co.ke/

6) Tanzania Bureau of Standards / Бюро стандартів Танзанії: http://www.tbs.go.tz/

7) Tanzania Medical Stores Department (autonomous department under the Ministry of Health, Social Development, Gender, Elderly and Children) / Департамент аптечних закладів Танзанії: http://www.moh.go.tz/.

8) Tanzania Food and Drugs Authority / Служба з питань безпечності продуктів та лікарських засобів Танзанії: http://www.tfda.go.tz/

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json