Міністерство економіки України

У Мінекономрозвитку обговорили можливі пріоритети співробітництва України й Норвегії

В. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій Пятницький зустрівся з Послом Королівства Норвегія в Україні Йоном Фредріксеном.

Сторони обговорили пріоритети у співробітництві двох країн. У цьому контексті було підкреслено важливість візиту Прем’єр-міністра Норвегії до України, запланованого на 18 листопада 2014 року.

Йон Фредріксен зауважив, що Уряд Норвегії налаштований усіляко сприяти інтеграційним процесам, пов’язаним із реалізацією Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і використанню досвіду Норвегії у торговельно-економічному співробітництві з ЄС у сферах, що становлять інтерес для української сторони.

Співрозмовники обговорили можливі пріоритети співробітництва, спрямовані на ефективну імплементацію Угоди про асоціацію, передусім у сферах, що мають забезпечити вихід української продукції до ринку ЄС і Норвегії.

В. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України додав, що завдяки переходу на європейські стандарти українські підприємці нині мають більше перспектив для реалізації товарів на ринку Норвегії. 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json