Міністерство економіки України

єРобота: В київському дитсадку навчається більше дітей

єРобота: В київському дитсадку навчається більше дітей

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Ольга Кузнець - власниця приватного дитячого садочка “Валентинка” в Києві. Заснувала його разом з чоловіком кілька років тому. 

“Для нас було важливо дотримуватися двох правил: любов до діток та виховання майбутнього покоління в любові до своєї країни – розповідає Ольга – саме тому ми використовуємо в нашій роботі програму “Українське дошкілля”, яке передбачає вивчення історії нації, виховання поваги до наших цінностей, до України.”

Грант “Власна справа” на розвиток бізнесу подружжя отримало рік тому. Завдяки отриманим грошам садочок “Валентинка” переїхав у нове приміщення та розширив кухню. Тепер команда вихователів може прийняти ще більше діток.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json