Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

10
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інна Мєтєлєва обговорила з представниками нігерійської делегації розвиток двосторонньої співпраці в сільському господарстві
Інна Мєтєлєва обговорила з представниками нігерійської делегації розвиток двосторонньої співпраці в сільському господарстві
29.11.2019 | 18:04 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 29 листопада, під головуванням заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інни Мєтєлєвої відбулась зустріч з представниками нігерійської делегації на чолі з Головою делегації, Принцом - Почесним уповноваженим Державного міністерства сільського господарства штату Лагос Гболаханом Ловалом для обговорення двосторонньої співпраці.

Під час зустрічі учасники розглянули стан та напрями співробітництва в галузі сільського господарства та збільшення торгівлі продукцією АПК.

Заступниця Міністра запевнила в продовженні розширення експорту до Нігерії, адже за 10 місяців 2019 року експорт продукції АПК до Нігерії склав 48,3 млн дол. США, що вдвічі більше ніж за аналогічний період попереднього року.

Зі свого боку представники нігерійської делегації висловили готовність у перейнятті досвіду України  у аграрних технологіях, інноваціях, виробництві та збільшенні продуктивності в тваринництві, овочівництві, виробництві фруктів, переробці, дорадчий послугах.

Довідково:

Топ 3 товарних позицій експорту з України до Нігерії за 10 місяців 2019 року: пшениця (38,2 млн дол. США); солод (2,6 млн дол. США); цукор (2,5 млн дол. США).

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json