Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Тарас Качка
Тарас Качка провів засідання щодо перегляду портфелю проектів міжнародної технічної допомоги, що фінансуються Урядом Канади
15.11.2019 | 12:06 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 15 листопада, під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства - Торгового представника України Тараса Качки вперше відбувся перегляд портфелю проектів міжнародної технічної допомоги, що фінансуються Урядом Канади. 

Під час заходу Тарас Качка висловив вдячність Уряду Канади за надання вагомої допомоги Україні впродовж багатьох років та зазначив, що Канада посідає 4 місце за обсягами наданої допомоги серед усіх донорів.

“Сьогодні Україна здійснює технічне та фінансове співробітництво з багатьма країнами світу, але можна з упевненістю відзначити, що Канада є нашим одним з найбільших та надійніших партнерів. Так, з початку 2014 року обсяги наданої Україні допомоги для розвитку складають 245 млн доларів”, - зазначив Тарас Качка.

Також заступник Міністра зазначив, що на сьогодні в Мінекономіки зареєстровано 16 проектів технічної допомоги, що фінансуються Урядом Канади, загальною вартістю понад 205 млн канадських доларів, які  узгоджуються з цілями Програми діяльності Уряду та відповідають пріоритетним напрямам розвитку.

Крім того,  Тарас Качка відзначив унікальність проектів канадської допомоги, які спрямовані на розвиток потенціалу та лідерських якостей жінок в Україні, вирішення проблем насильства щодо жінок та дівчат, та наскрізною темою яких, є питання гендерної рівності та захист прав і свобод людини.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json