Міністерство економіки України

єРобота: На Полтавщині відкрили кондитерський цех

єРобота: На Полтавщині відкрили кондитерський цех

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Володимир Опришко - підприємець із невеликого села Сергіївка на Полтавщині. Разом із родиною він відкрив у Сергіївці пекарню, сироварню та кондитерський цех. Також має у громаді кілька продуктових магазинів. 

Продукцію підприємця купують далеко за межами села, а хліб возять навіть у сусідню Сумську область. Сім’я підприємця забезпечує роботою близько 40 місцевих мешканців та купує у селян молоко, овочі та фрукти за трохи вищими цінами, ніж у інших громадах.

Пекарня і сироварня не зупиняла роботу навіть у найбільш критичний період війни, коли російські окупаційні війська підійшли дуже близько. 

Володимир був одним із перших серед мешканців району, хто став учасником грантової програми від держави “Власна справа”. Кошти він отримав на закупівлю обладнання для кондитерського цеху.

“На грантові кошти ми купили тістоміс, пічку, кухонні меблі. Зараз випікаємо близько 100-150 кілограмів тортів на день”, — зазначає Володимир Опришко.

Аби швидко запустити виробництво, на роботу запросили кондитера з досвідом і взяли ще кілька нових працівників. Усю продукцію продають через власну мережу магазинів.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json