Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інна Мєтєлєва взяла участь у перегляді портфелю проектів, що фінансуються USAID
06.12.2019 | 10:06 | Прес-служба Мінекономіки.

5 грудня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва взяла участь у заході щодо перегляду портфелю проектів, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Участь у заході взяли представники Офісу Президента України, Верховної Ради України, міністерств, обласних державних адміністрацій, Місії USAID, фінансових установ, державних відомств.

«США на сьогодні є важливим стратегічним партнером України, а також найбільшим донором міжнародної технічної допомоги. Послідовна підтримка наших американських партнерів, надання технічної, експертної та фінансової допомоги відіграють важливу роль у реалізації реформ та забезпеченні стабільності в Україні. Ми сподіваємося на розширення програм співпраці з USAID з урахуванням визначених українським Урядом цілей розвитку», - зазначила Інна Мєтєлєва.

Заступниця Міністра окремо подякувала Уряду США за багаторічну підтримку, яка надається через Агентство USAID у питаннях розвитку та реформування сільського господарства України. Вона зауважила, що загальний обсяг допомоги США за часи незалежності склав понад 4,5 млрд дол. США.

В рамках заходу учасники здійснили загальний огляд діяльності USAID, обговорили проекти: «Медійна програма в Україні», «Демократичне врядування у Східній Україні», «Економічна підтримка Східної України», «Проект енергетичної безпеки».

Також обговорені результати проектів, які направлені на економічний розвиток. Зокрема, проекти «Підтримка аграрного і сільського розвитку в Україні», «Кредитування сільськогосподарських виробників» та «Конкурентоспроможна економіка України». 

Довідково:

Пакетний портфель проектів USAID в Україні складається із 31 проекту технічної допомоги загальною вартістю понад 700 млн дол. США. Серед пріоритетних проектів – медійна програма в Україні, демократичне врядування у Східній Україні, економічна підтримка Східної України, проект енергетичної безпеки, програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні, кредитування сільськогосподарських виробників, конкурентоспроможна економіка України.

 
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2