Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Отримати всі необхідні дозволи та відкрити власний бізнес можна буде за однією заявкою, - Ігор Дядюра
18.08.2021 | 09:41 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Уряд розпочав реалізацію проекту "Е-підприємець", який надасть можливість підприємцям швидко отримувати всі дозвільні документи на конкретний вид діяльності.

Про це в інтерв'ю українському бізнес ресурсу повідомив заступник Міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

“На сьогодні, щоб відкрити власний бізнес, українцям доводиться витрачати час і зусилля на отримання дозвільних документів, подання різних декларацій, відкриття банківських рахунків. Наприклад, для відкриття перукарні необхідно отримати 18 документів - від реєстрації бізнесу до вивіски. При чому  головною проблемою часто стає необхідність дотримання  принципу послідовності, тобто не можливо отримати документ №3, поки не отримав №1-2. В рамках реалізації “Е-підприємець”  отримати всі необхідні дозвільні документи можна буде за декілька кліків на порталі “Дія””, - зазначив Ігор Дядюра 

У експериментальному проекті “Е-підприємець" буде реалізовуватись принцип "ланцюжка". Наприклад, для відкриття деяких видів бізнесу потрібно відвідати понад 6 органів влади й отримати відповідні дозволи та висновки. Тепер подати заявку з пакетом  необхідних документів можна буде не виходячи з офісу.  Документи починають відразу обробляти, при чому на кожному етапі приймається кваліфікований електронний підпис від першого державного органу, який першим видає довідку. Підприємець  зможе відстежувати свою заявку і в кінці отримати повний пакет документів для започаткування  власної справи.

“Створення сприятливого бізнес-клімату в Україні - одне з ключових завдань міністерства. Підприємці мають розвивати свій бізнес, а не витрачати енергію - жодного Джоуля на обтяжливі бюрократичні процедури”, - додав заступник Міністра.


 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2