Міністерство економіки України

Мінекономіки передає 339 держпідприємств в управління ФДМУ

Сьогодні, 20 листопада, Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства передає 339 об'єктів в управління Фонду держмайна України. 

Згідно з Указом Президента України та дорученням Прем’єр-міністра України, кожне міністерство має провести аналіз наявного майна та зробити його управління ефективним, у тому числі за рахунок приватизації.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства спільно з іншими центральними органами виконавчої влади вже погодило до приватизації 737 держпідприємств підприємств різних галузей. 339 держпідприємств Міністерства економіки сьогодні буде передано в управління ФДМУ для подальшої приватизації. 

“З цих 339 підприємств жодне не є стратегічним, не виконує унікальну сервісну функцію та більшість - у критичному фінансовому стані. Тож, для подальшої ефективної роботи вони мають бути передані у приватний сектор,  — зауважив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов. — Для нас важливо залучити інвестиції для розвитку цих підприємств та зберегти робочі місця для людей”. 

Нагадаємо, що після прийняття Верховною Радою Закону 1054-1 у Міністерстві економіки проаналізовано понад третину державних підприємств — 1399 з 3643, а 737 з них погоджено на приватизацію.

До 31 грудня 2019 року 500 держпідприємств, згідно з Указом Президента України, мають бути передані на приватизацію. 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json