Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Торговий представник України обраний заступником Голови Міжнародної ради по зерну
10.06.2020 | 10:06 | Прес-служба Мінекономіки.

8 червня у форматі онлайн-зустрічі відбулась 51-а сесія Міжнародної ради по зерну (МРЗ). Захід проходив під головуванням радника-міністра Вищої комісії Канади Н. Дюбе (Лондон). Українську делегацію очолив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка.

Під час засідання МРЗ було розглянуто останні зміни національних політик країн-експортерів зернових культур, вплив захисних заходів урядів в рамках COVID-19 на торгівлю зерном, олією та рисом, а також діяльність інших міжнародних організацій, що стосуються торгівлі зерном.

Крім того, Рада офіційно привітала членство Республіки Сербія в МРЗ і прийняла заявку Великобританії про приєднання до МРЗ з 1 січня 2021 року відповідно до Угоди про вихід Великобританії з Європейського Союзу.

Головним результатом сесії для України стало обрання Тараса Качки заступником Голови Ради МРЗ на 2020/2021 рік – головного адміністративного органу організації. Цьому передувала активна дипломатична робота, спрямована на підтримку українського кандидата.

Протягом 2019-2020 років було активізовано роботу з просування власних ініціатив на глобальному ринку зернових, а позиція заступника Голови Ради МРЗ на 2020/21 рік – це підготовка до головування в організації у 2021/22 році.

«Участь в даному заході Україна розглядає як складову активної та послідовної діяльності з посилення впливу на міжнародному ринку торгівлі зерном», - зауважив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка.

 
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2