Міністерство економіки України

Nasdaq допомагатиме Україні розвивати ринки, підприємництво та доступ українських компаній до фінансування, – Юлія Свириденко

Меморандум

Міністерство економіки України та провідна глобальна технологічна компанія Nasdaq підписали Меморандум про взаєморозуміння для посилення української економіки та ринку капіталу. 

Підписання відбулося у присутності Посла України у США Оксани Маркарової та Посла США в Україні Бріджит Брінк.

У рамках угоди Nasdaq і Міністерство економіки України визначать сфери співпраці, які можуть сприяти відновленню української економіки. Зокрема, Меморандум передбачає, що Nasdaq надаватиме технічну допомогу Уряду України  для майбутнього міжнародного фінансового центру в Україні, розвитку  ринків капіталу в Україні, доступу українських компаній до довгострокового фінансування на міжнародних ринках, сприятиме розвитку підприємництва серед українців. 

«Експертиза і технології Nasdaq вкрай необхідні Україні для розвитку ринків залучення довгострокового фінансування українськими компаніями та організованих ринків капіталів. Ми щиро вдячні американським партнерам та Уряду США за системну роботу над посиленням економічної спроможності України. Наша мета цьогоріч – стати більш економічно самозарадними й співпраця із Nasdaq – це можливість зробити нашу економіку більш стійкою, створити більше рівних можливостей, аби втілювати свій економічний потенціал на повну», - зазначила Юлія Свириденко.  

Nasdaq також розглядають потенційні можливості відмовитися від комісій за лістинг для українських компаній на ринках Nasdaq як в США, так і в ЄС. Звільнення від плати вимагає дозволу регуляторних органів. 

«Відновлення економіки України вимагатиме глобальних зусиль з боку як державного, так і приватного секторів, і ця домовленість є першим кроком назустріч глибшому партнерству між Nasdaq та Україною», - сказав Едвард Найт, виконавчий віцепрезидент Nasdaq. «Nasdaq має довгу історію тісної співпраці з фінансовими центрами у всьому світі, сприяючи формуванню капіталу, розвитку інновацій та розблокуванню економічного прогресу. Ми з нетерпінням чекаємо на продовження дискусій з Урядом України, щоб знайти рішення, які пришвидшують економічні можливості для українських громадян та бізнесу».

Партнерству між Nasdaq та Урядом України сприяло Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

«Партнерство між Nasdaq та урядом України показує, що Україна відкрита для розвитку підприємництва, навіть коли продовжує боротися за свою свободу. Інвестори вже проявляють свою впевненість у майбутньому України, яка  залучила понад $4 мільярди прямих  іноземних інвестицій впродовж перших трьох кварталів минулого року. Це партнерство додатково підкреслює привабливі інвестиційні можливості, які пропонує Україна. Ми вітаємо готовність Nasdaq підтримувати розвиток українського ринку капіталу, що буде важливим вкладом у відновлення», - зазначила Адміністратор Агентства США з міжнародного розвитку Саманта Пауер.

Довідково:

Nasdaq – провідна глобальна технологічна компанія, яка обслуговує корпоративних клієнтів, інвестиційних менеджерів, банки, брокерів та операторів бірж у їхній взаємодії з глобальними фінансовими ринками та фінансовою системою загалом. Nasdaq відома у світі створенням інноваційних індексів, наданням передових технологій. Мета компанії — покращувати ліквідність та прозорість глобальної економіки. Різноманітне портфоліо даних, аналітики, програмного забезпечення, послуг та можливостей біржі  дозволяє клієнтам оптимізувати та реалізувати свої бізнес-візії.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json