Міністерство економіки України

єРобота: Підприємець з Дніпра відкрив власну пекарню

єРобота: Підприємець з Дніпра відкрив власну пекарню

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Микита Котович - підприємець з Дніпра, який завдяки мікрогранту реалізував давню мрію – відкрив власну пекарню «Світ Випічки». 

Дізнавшись про проект єРобота, підприємець подав заявку на отримання мікрогранту для започаткування свого бізнесу. Підготував бізнес-план, успішно захистив свій проект перед комісією Дніпропетровського обласного центру зайнятості та отримав позитивне рішення. Наразі бізнесмен вже отримав кошти на рахунок, розпочав роботу та працевлаштував двох людей.

ТОВ «Світ Випічки» є не просто пекарнею, куди можна зайти за свіжими хлібобулочними виробами, а ще й постачальником замороженої продукції для інших закладів харчування.

«Я врахував те, що окрім продажу свіжої випічки, наша пекарня може бути постачальником різноманітної продукції у кафе та ресторани. Збільшуючи оборот продукції та укладаючи договори на поставку, ми зможемо працевлаштувати ще більше людей, сплачувати податки та підтримувати країну. Я дуже радий, що водночас здійснив свою мрію та зробив свій внесок у розвиток бізнесу Дніпропетровщини», - зазначає Микита Котович.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json