Заступником Міністра економіки України призначено Голубицьку Крістіну

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02 червня 2021 р. № 547-р заступником Міністра економіки України призначено Голубицьку Крістіну Ігорівну.

Крістіна Голубицька розпочала свою трудову діяльність в 2010 році на посаді економіста відділу інвестиційного консалтингу ТОВ «Альтана капітал», займалась прогнозуванням біржових показників та оцінкою бізнесу.

З 2013 протягом двох років була членом Правління ПАТ «Національний депозитарій України». Зокрема, брала активну участь в реформі депозитарної діяльності та створенні центрального депозитарію на базі ПАТ «НДУ», а також в підготовці нормативно-правових актів для покращення інвестиційного клімату та розвитку фондового ринку в Україні.

Також працювала над реформою управління державними підприємствами та приватизації в складі Команди підтримки реформ в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, згідно з проєктом МТД «Продовження інституційної підтримки в рамках проєкту архітектури реформ в Україні (АРУ)». 

З 2019 по 2021 рік працювала над митною реформою в складі Команди підтримки реформ в Державній митній службі України, згідно з проєктом МТД «Продовження інституційної підтримки в рамках проєкту архітектури реформ в Україні (АРУ)». Була керівником консультативно-дорадчого органу при Державній митній службі «Офіс підтримки реформ».

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json