Міністерство економіки України

Комітет з призначень обрав кандидата на посаду керівника ПАТ «Сумихімпром»

У вівторок 15 грудня у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України відбулося засідання Комітету з призначень для визначення кандидатури на посаду голови правління ПАТ «Сумихімпром». Члени Комітету розглянули презентації та пропозиції щодо розвитку підприємства двох претендентів, які пройшли перший етап конкурсу в Фонді державного майна України, а саме: Дімітрія Каландадзе та Євгенія Корнілова. За результатами голосування членів Комітету більшістю голосів була визначена кандидатура Дімітрія Каландадзе.

Станом на сьогодні, завдяки роботі Комітету з призначень, було визначено керівників для 8 державних компаній: ПАТ «Укргазбанк», ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта»,  ПАТ «Державна продовольчо-зернова компанія», ДП «Іллічівський морський порт», ПАТ "Укртранснафта", ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Тривають конкурси на посади керівників 5 держпідприємств: ДП "Регіональні Електричні мережі", ДП "Укрінтеренерго", ДП "Антонов", ДП НЕК "Укренерго", УДППЗ "Укрпошта".

ПАТ «Сумихімпром» – це ключове підприємство хімічної галузі України, що виробляє фосфатні мінеральні добрива та входить до списку ТОР-100 найбільших державних підприємств. Основна продукція компанії – комплексні хімічні добрива (53% продажів) та діоксид титану (40% продажів). Підприємство виробляє близько 50 видів хімічної продукції, що використовуються в сільському господарстві, будівництві, лако-фарбовій промисловості та шкіряній і гумовій промисловості.

У січні 2015 р. на загальних зборах кредиторів ПАТ «Сумихімпром» було затверджено рішення про викуп боргів у заставних кредиторів (VAB Банку, Укрексімбанку, Райффайзен Банку Аваль), які відмовилися погодити план оздоровлення підприємства. Цей факт дає можливість розпочати санацію підприємства. План санації передбачає збереження підприємства як цілісного майнового комплексу, збереження робочих місць, продовження виплати податків і зборів, нарощування виробництва продукції. План санації не передбачає участі зовнішнього інвестора, підприємство залишається у державній власності.

За 9 місяців 2015 р. чистий дохід ПАТ «Сумихімпром» зріс на 42% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 1 996 млн грн. За результатами роботи 9 місяців 2015 р. компанія стала прибутковою і відзвітувала про чистий прибуток у розмірі 51,7 млн грн у порівнянні з чистим збитком 59 млн грн за аналогічний період минулого року.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json