Міністерство економіки України

єРобота: Від перших експериментів на кухні до власного магазину натуральної handmade косметики

єРобота: Від перших експериментів на кухні до власного магазину натуральної handmade косметики

З липня 2022 року Уряд запровадив проєкт єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Олена Душечкіна завжди мріяла про власний бізнес, адже мала бажання створювати щось власноруч. І після народження дитини вона почала активно шукати своє покликання.

У 2014 році з її домашніх експериментів на кухні виник бренд Dushka (від прізвища Душечкіна) - косметика ручної роботи для тіла, волосся та обличчя, яка об'єднувала в собі користь натуральних інгредієнтів, смачні аромати і яскравий зовнішній вигляд.

«Я вигадувала перший дизайн, сама готувала на кухні, розливала продукцію, вирізала наліпки та клеїла їх вручну, а також вела сторінки в соцмережах», - ділиться Олена. 

Підтримка рідних, друзів та знайомих була величезною, а відгуки покупців надихали продовжувати далі. У 2016 році в Одесі відкрився перший офлайн-магазин Dushka, де сформувалася команда, яка працювала над виготовленням, розробкою, просуванням і продажем продукції. 

Сьогодні Dushka не лише зберігає вірність своїм натуральним інгредієнтам, а й постійно розширює лінійку засобів на кожен день, які приносить користь людям і не шкодять навколишньому середовищу.

«Косметика, яка пахне так, що хочеться з'їсти», - саме такими відгуками діляться клієнти.

У непростий період для бізнесу через повномасштабне вторгнення Олена прийняла рішення подати заявку на грант від Міністерства економіки за грантовою програмою «Власна справа». Отримані грантові кошти стали справжнім каталізатором для розвитку компанії. З'явилась можливість розширити виробництво, зберігаючи вартість косметики доступною для всіх клієнтів. 

«Ми не плануємо зупинятися на досягнутому. Наша мета - створювати нові робочі місця, масштабувати виробництво, дарувати якісну та доступну косметику для всіх. Ми сильні й разом переможемо», - впевнена Олена.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json