Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Мінекономіки закликає найбільші бізнеси світу підтримати фонди відбудови України
09.04.2022 | 21:12 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Міністерство економіки закликає найбільші компанії світу долучитись до відбудови України й перерахувати кошти до Фонду відновлення та трансформації економіки і до Фонду підтримки малого та середнього бізнесу.

В умовах, коли Україна несе величезні втрати серед мирного населення, а багато бізнесів припинили роботу через війну, підтримка державних Фондів, які допомагають Україні бути сильною, є дуже важливою. Адже зараз важливо починати відновлювати інфраструктуру, яка у багатьох містах знищена або пошкоджена, та допомагати підприємствам повернутись до роботи з новими силами. 

“Фінансова підтримка буде спрямована на інструменти допомоги бізнесу та реанімування економіки, і дозволить запобігти кризі, яка через військову агресію росії загрожує не лише Україні, а й всьому світу”, - зазначив заступник міністра економіки України Олександр Грибан.

Серед компаній, яким спрямоване звернення – Fazer Confectionery Ltd, Eaton Corporation PLC, Kimberly-Clark Corporation, Kellogg's, Henkel, Carlsberg, Gfk SE, Ipsos SA, HEINEKEN Company, AB InBev, Mondelez, PepsiCo, Beiersdorf, Coca-Cola Company, Philip Morris International, S Group (Prisma), Japan Tobacco International, S.A. Auchan Holding, Procter & Gamble, Mars Incorporated і Conta-Clip.

Також Міністерство економіки закликає ці компанії приєднатись до міжнародної спільноти соціально відповідальних бізнесів, які припинили свою діяльність у російській федерації. Адже росія наразі є країною, що варварськи ігнорує загальнолюдські цінності та порушує міжнародні закони.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2