Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

15
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інна Мєтєлєва виступила на українсько-німецькому форумі харчових продуктів
Інна Мєтєлєва виступила на українсько-німецькому форумі харчових продуктів
27.11.2019 | 14:22 | Прес-служба Мінекономіки

27 листопада заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва взяла участь у VII Українсько-німецькому форумі харчових продуктів, який пройшов у рамках ІІІ Міжнародної виставки продовольчої продукції «Ukrainian Food Expo». 

Учасниками форуму стали представники Мінекономіки, Посольства Німеччини в Україні, Німецько-української промислово-торговельної палати, Торгово-промислової палати України, проекту «Агроторгівля України», українські та міжнародні експерти.

«Німеччина та Україна є надійними партнерами у багатьох напрямах. Вже третій рік поспіль між нашими країнами спостерігається позитивна динаміка у розвитку двосторонньої торгівлі. Зокрема, за 9 місяців 2019 року до Німеччини було експортовано української продукції на суму $612,2 млн», - зазначила Інна Мєтєлєва.

Також заступниця Міністра підкреслила, що Україна є привабливим бізнес-партнером, який готовий співпрацювати у конкурентному середовищі та збільшувати виробництво і експорт продукції з доданою вартістю.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json