Міністерство економіки України

Степан Кубів та Віталій Кличко підписали Меморандум про співробітництво щодо проектів державно-приватного партнерства

фото

1 березня 2018 року Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Київською міською державною адміністрацією.

Коментуючи зміст Меморандуму Степан Кубів підкреслив, що на місцевому та центральному рівнях державно-приватне партнерство (ДПП) концентрує наявні ресурси для економічного розвитку, дозволяє збільшити інвестиції у розбудову інфраструктури: як нової, так і модернізації існуючої.

“Це означає можливість реалізації стратегічних інфраструктурних проектів, залучення інвестицій, зростання економіки. Змінюємо й критерії оцінки ефективності таких проектів - крім суто комерційної складової першочерговою стала оцінка позитивного впливу на підвищення якості життя людей та навколишнє середовище”, - зазначив Степан Кубів

Він додав, що Уряд приділяє значну увагу розширенню можливостей для проектів державно-приватного партнерства, зокрема нещодавно схвалив зміни до концесійного законодавства, які є важливим кроком для розвитку проектів ДПП.

Степан Кубів також відзначив, що невдовзі у Києві планується провести першу в Україні міжнародну конференцію Європейської економічної комісії ООН з питань підтримки проектів державно-приватного партнерства.

“Ця конференція стане для учасників з усього світу потужним майданчиком для обміну досвідом у сфері ДПП, поштовхом для розвитку українських регіональних проектів. А ще це дозволить поєднати ДПП та “цифрові” проекти українських міст. Бо саме великі міста України та її столиця - Київ були й залишаються центрами регіонального економічного зростання, розвитку технологій та інновацій і найбільше приваблюють стратегічних інвесторів”, - зазначив Степан Кубів.

Довідково: Меморандум про взаємодію та співробітництво щодо проектів державно-приватного партнерства між Мінекономрозвитку та КМДА є програмним документом для підготовки подальших заходів з розвитку взаємодії і співробітництва Мінекономрозвитку і КМДА у межах повноважень, визначених чинним законодавством України.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json