Міністерство економіки України

єРобота: В Харкові продовжує працювати школа англійської мови для дітей

єРобота: В Харкові продовжує працювати школа англійської мови для дітей

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Ольга Белевцова - власниця студії англійської мови у Харкові. До війни вона працювала менеджером з продажу у школі англійської мови, але з початком повномасштабного вторгнення її власники переїхали в Чернівці та вирішили продати франшизу. 

“На онлайн розмові з командою, коли ми шукали покупців, я зрозуміла, що сама хотіла б стати власницею. Але на той момент ще не знала, де взяти кошти на це», - розповіла підприємиця. 

Так все і почалось. Власники франшизи швидко зорієнтували дівчину, розповіли про грант на відкриття власної справи. Школа була вже доволі відомою і мала вдалу стратегію розвитку, тому з бізнес-планом проблем не виникло. Все вийшло з першого разу, й вже у червні минулого року Ольга отримала грант за програмою «Власна справа».

«Було чимало сумнівів через війну, але віра в успіх виявилась сильнішою за будь-які вагання. Зваживши всі за і проти, було прийнято рішення діяти», - поділилась Ольга.

На грантові кошти вона змогла купити франшизу, щоб школа продовжила працювати, та закупити потрібне обладнання для навчання дітей. Також, як і вимагає програма, найняла двох працівників.

Сьогодні @thepresentsimple_kharkiv продовжує навчати дітей якісної англійської мови. Школа має сучасну онлайн платформу та інтерактивні домашні завдання, які учні виконують із задоволенням. Більший акцент робиться на ігровій формі, яка з легкістю дозволяє краще запам’ятовувати матеріал. 

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json