Міністерство економіки України

Уряд дозволив держзамовникам і виконавцям оборонного замовлення переглядати ціни на продукцію у разі необхідності

31 травня Уряд схвалив зміни до Порядку планування, формування, розміщення, коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням щодо можливості перегляду ціни в рамках державних контрактів. Це - додатковий крок до спрощення управлінської та виробничої діяльності підприємств оборонної промисловості.

Нововведення дозволяє державним замовникам та підприємствам-виконавцям переглядати та вносити зміни до розміру ціни на продукцію, роботи або послуги оборонного призначення у разі виникнення такої необхідності – наприклад, зміни валютних курсів, інфляційних процесів тощо. Раніше коригування ціни після вже здійсненої попередньої оплати було неможливим.

«Виготовлення продукції оборонного призначення – тривалий технологічний процес, і ймовірність виникнення форс-мажорних обставин є достатньо високою, - зазначає заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко. – Саме тому ми вирішили надати сторонам контракту з оборонного замовлення можливість оперативніше реагувати на зміни економічного середовища».

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json