Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

12
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото Інна Мєтєлєва
Інна Мєтєлєва у Харкові взяла участь у агропромисловій виставці та заходах з підтримки фермерства
11.10.2019 | 16:10 | Прес-служба Мінекономіки

10 жовтня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва, взяла участь у XII Міжнародній агропромисловій виставці та форумі з підтримки фермерства “Агропорт Схід Харків 2019” та долучилась до обговорення  нової стратегії розвитку “Агропорт 2020-2030”.

Під час свого виступу заступниця Міністра наголосила, що аграрна галузь східної України потребує нових підходів та змін.

“Сучасні ринкові умови вимагають від нас  нових підходів для розвитку фермерства та агросектору загалом. Ми бачимо розвиток сільського господарства та збільшення зайнятості у сільській місцевості через  розвиток та підтримку малих сільгоспвиробників, їх об'єднань та інтеграцію в ланцюги доданої вартості”, - зазначила Інна Мєтєлєва.

Вона також підкреслила, що такі програми потребують злагоженої взаємодії держави, регіонального бізнесу, міжнародних експертів та фінансових інститутів. 

Також у ході дискусії, експерти та учасники Форуму обговорили питання розвитку рослинництва, зокрема використання сучасних засобів і технологій для їх захисту, адаптацію сільського господарства до змін клімату, розвиток виробництва органічної продукції та інші важливі напрямки для розвитку агросектору в Україні.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json