Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

23
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Ігор Петрашко взяв участь у підписанні «Пакту заради молоді-2025»
23.09.2020 | 19:37 | Прес-служба Мінекономіки

23 вересня відбулася церемонія підписання оновленого та орієнтованого на подолання нових викликів «Пакту заради молоді-2025». Ключовою метою Пакту є об’єднання зусиль держави та бізнесу заради вирішення проблем освіти та зайнятості молоді. 

Участь у підписанні взяли Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет, представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль та представники 15-ти компаній.

На церемонії також були присутні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді України Василь Мокан.

“Молодь для розвитку економіки має надзвичайно важливе значення. Підписання Пакту, а значить об'єднання зусиль влади, бізнесу та громадськості, може створити реальні результати для залучення молоді в трудову діяльність та побудови успішної кар'єри в Україні”,  - прокоментував Міністр Ігор Петрашко. 

Довідково:

Про "Пакт заради молоді-2020", який було підписано у 2016 р.:

Український Пакт заради молоді за п'ять років став найбільшою ініціативою державно-приватного партнерства, об'єднавши понад 140 роботодавців, які спільно створили понад 45000 робочих місць для молоді. Ініціатива була визнана CSR Europe однією з кращих практик для молоді в Європі, а глобальна ініціатива ООН Decent Jobs for Youth назвала Пакт одним із кращих прикладів реалізації Цілі сталого розвитку №8 у світі.

Новим пріоритетом «Пакту заради молоді-2025» стане менторство від роботодавців. Менторство — це універсальний інструмент передачі досвіду від успішних фахівців молоді, а також можливість розвитку співробітників компаній. У межах Пакту буде створено Всеукраїнську менторську платформу, яка зруйнує бар’єри та стереотипи, а також відкриє доступ до можливостей для молоді з різних регіонів, зокрема, вразливих категорій.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json