Міністерство економіки України

єРобота: В Києві відкрили пральню та аквахімчистку миттєвого формату

єРобота: В Києві відкрили пральню та аквахімчистку миттєвого формату

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Гліб Антонов - власник пральні самообслуговування Delicata. До повномасштабного вторгнення займався медіабізнесом, але з початком війни зрозумів, що треба шукати нові шляхи. Підприємець задумався, що можна зробити такого, щоб пішло на користь людям.

«Я вважаю, що кожен бізнес повинен вирішувати перш за все запит самого власника. І мій запит був - пральня самообслуговування. Я прожив довгий час в Німеччині, там такі сервіси - просто всюди. Мені було незрозуміло, чому аналогічної послуги не існує в Україні, адже це дуже зручно», - пояснив свою ідею Гліб Антонов.

Ідея Delicata, пральні й аквахімчистки миттєвого формату, проста та геніальна водночас: ви приносите будь-які  речі, у тому числі великі (простирадла, штори, ковдри тощо) - і через декілька годин отримуєте готове замовлення. 

Гліб отримав мікрогрант від держави за програмою  «Власна справа» декілька місяців тому, використав кошти на закупівлю необхідного обладнання для пральні. У травні цього року сервіс вже запустився.

Ціни на послуги Delicata приємно дивують. Наприклад, прання та сушка 6 кг повсякденних речей буде коштувати усього 299 грн. Таке ціноутворення стало можливим завдяки скороченню супутніх витрат: у Delicata ви робите все в одному місці, без додаткових «пунктів приймання», співробітників тощо. А поки чекаєте на виконання свого замовлення, можете випити випити кави.

 Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json