Міністерство економіки України

Оголошено конкурс на посади незалежних членів Наглядової Ради ТОВ «Оператор газотранспортної системи України»

25 вересня 2023 року члени Номінаційного Комітету затвердили вимоги до кандидатів, на основі яких було оголошено конкурсний відбір на посади трьох незалежних членів Наглядової Ради ТОВ «Оператор газотранспортної системи України». 

«Запуск конкурсного відбору членів Наглядової Ради є важливим кроком в процесі оптимізації структури управління ТОВ «Оператор ГТС України». Це одне з рішень, яке забезпечить результативність роботи одного з найбільших стратегічних підприємств в Україні для українців» - зазначив заступник Міністра економіки України Олексій Соболев

Проведення прозорого конкурсного відбору та призначення Наглядової Ради на підприємстві є одним із зобов'язань України перед Міжнародним Валютним Фондом для отримання макрофінансової допомоги.

Ознайомитись із вимогами до претендентів та подати документи для участі в конкурсі можна за посиланням:

https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=b15faf67-638b-4bfc-8133-bf2ae506620b&title=OgoloshenniaProProvedenniaVidboruNaPosaduNezalezhnogoChlenaNagliadovoiRadiTovoperatorGazotransportnoiSistemiUkraini

Довідково:

Раніше зазначалось, що Верховна Рада України прийняла в другому читанні закон про оптимізацію структури ТОВ «Оператор ГТС України» №9311-1, який передбачає передачу корпоративних прав ТОВ «Оператор ГТС України» від АТ «Магістральні газопроводи України» до Міністерства енергетики України, призначення на підприємстві членів незалежної наглядової ради та прийняття нового статуту підприємства. 

31 травня 2023 року Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови №643, які передбачають поширення дії процедури призначень членів Наглядової Ради ТОВ «Оператор ГТС України» через Номінаційний комітет.

30 серпня 2023 року президент Володимир Зеленський підписав закон «Про оптимізацію структури власності оператора газотранспортної системи України», який передбачає передачу корпоративних прав ТОВ «Оператор ГТС України» від АТ «Магістральні газопроводи України» до Міністерства енергетики України. 

22 вересня Кабінет Міністрів України передав в управління Міністерства енергетики України корпоративні права ТОВ «Оператор ГТС України». 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json