Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

13
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Туреччина завершила захисне розслідування щодо металопродукції без застосування обмежувальних заходів
07.05.2019 | 16:38 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 7 травня 2019 року, на сайті Міністерства торгівлі Туреччини опубліковано повідомлення про завершення захисного розслідування щодо металопродукції без застосування обмежувальних заходів.

Зокрема, повідомляється, що Рада з питань оцінки захисних заходів щодо імпорту одноголосно прийняла рішення завершити розслідування без застосування заходів у зв’язку з відсутністю зростання імпорту в абсолютних показниках та відносно внутрішнього виробництва, а також у зв’язку з відсутністю заподіяння чи загрози заподіяння серйозної шкоди місцевим виробникам внаслідок зростаючого імпорту.

Рішення набуло чинності з дня опублікування повідомлення про нього.

Нагадаємо, що 27 квітня 2018 року Туреччина розпочала захисне розслідування щодо ряду товарів металургійної галузі, а з 17 жовтня 2018 року терміном на 200 днів було застосовано попередні захисні заходи у вигляді тарифної квоти, було встановлено 25% мито після перевищення квоти.

Мінекономрозвитку брало активну участь у розслідуванні, відстоюючи інтереси українських виробників металургійної галузі. Завдяки синергії зусиль влади та бізнесу вдалось досягти позитивних результатів у цьому розслідуванні. Українські виробники і надалі без обмежень зможуть поставляти на ринок Туреччини свою продукцію, а це прокат, сталеві прутки, сталеві труби, порожнисті профілі, продукція з нержавіючої сталі та частини для трамвайних колій та залізниць.  

Довідково

У 2018 році з України до Туреччини було експортовано металопродукції на суму $59 млн, а у 2017 році, до початку розслідування, експортовано на суму $270 млн.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json