Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Максим Нефьодов: в Україні діє 35 проектів технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку на суму понад 441 млн дол. США
03.10.2018 | 15:21 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Сьогодні, 3 жовтня під співголовуванням першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова та Директорки Місії Агентства США з міжнародного розвитку Сюзан К. Фрітц відбувся перегляд портфелю проектів міжнародної технічної допомоги, що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку.

Максим Нефьодов у своєму вступному слові зазначив, що Агентство США з міжнародного розвитку в Україні є найбільшою донорською установою Уряду США та має суттєвий проектний портфель, який на сьогодні складається з 35 проектів технічної допомоги, які зареєстровані в Мінекономрозвитку, загальною контрактною вартістю понад 441 млн. дол. США.

«Ми проаналізували допомогу Агентства США з міжнародного розвитку на відповідність Середньостроковому плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, та можу зазначити що переважна більшість проектів узгоджується з такими цілями згаданого плану як: економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, верховенство права та боротьба з корупцією», - розповів Максим Нефьодов.

Директорка Місії Агентства США з міжнародного розвитку Сюзан К. Фрітц надала стислий огляд нового підходу до побудови партнерства з іншими країнами «Шлях до самостійності». Цей підхід заснований на тому, щоб сприяти посиленню готовності та спроможності країни-партнера самостійно вирішувати власні виклики розвитку та надавати підтримку країні на її шляху до самовпевненості.

Під час перегляду в режимі двостороннього діалогу були обговорені загальні результати реалізації проектів та презентовано нові проекти за напрямами: економічного зростання та енергетичної безпеки, демократії та врядування, підтримку ЗМІ, охорони здоров’я та стабілізації ситуації на Сході Україні.

Довідково

Агентство США з міжнародного розвитку є  найбільшою донорською установою Уряду США. Загальний обсяг допомоги Уряду США, наданої Україні за часів незалежності, становить понад 4,5 млрд дол. США.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2