Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

05
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Максим Нефьодов: в Україні діє 35 проектів технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку на суму понад 441 млн дол. США
03.10.2018 | 15:21 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 3 жовтня під співголовуванням першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова та Директорки Місії Агентства США з міжнародного розвитку Сюзан К. Фрітц відбувся перегляд портфелю проектів міжнародної технічної допомоги, що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку.

Максим Нефьодов у своєму вступному слові зазначив, що Агентство США з міжнародного розвитку в Україні є найбільшою донорською установою Уряду США та має суттєвий проектний портфель, який на сьогодні складається з 35 проектів технічної допомоги, які зареєстровані в Мінекономрозвитку, загальною контрактною вартістю понад 441 млн. дол. США.

«Ми проаналізували допомогу Агентства США з міжнародного розвитку на відповідність Середньостроковому плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, та можу зазначити що переважна більшість проектів узгоджується з такими цілями згаданого плану як: економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, верховенство права та боротьба з корупцією», - розповів Максим Нефьодов.

Директорка Місії Агентства США з міжнародного розвитку Сюзан К. Фрітц надала стислий огляд нового підходу до побудови партнерства з іншими країнами «Шлях до самостійності». Цей підхід заснований на тому, щоб сприяти посиленню готовності та спроможності країни-партнера самостійно вирішувати власні виклики розвитку та надавати підтримку країні на її шляху до самовпевненості.

Під час перегляду в режимі двостороннього діалогу були обговорені загальні результати реалізації проектів та презентовано нові проекти за напрямами: економічного зростання та енергетичної безпеки, демократії та врядування, підтримку ЗМІ, охорони здоров’я та стабілізації ситуації на Сході Україні.

Довідково

Агентство США з міжнародного розвитку є  найбільшою донорською установою Уряду США. Загальний обсяг допомоги Уряду США, наданої Україні за часів незалежності, становить понад 4,5 млрд дол. США.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json