Успішне повернення низки товарів українського експорту під сферу дії Генералізованої системи преференцій США

 Завдяки злагодженим та цілеспрямованим діям Мінекономрозвитку зроблено ще один крок для підтримки українського експорту.

30.09.2015 року Офіс торгового представника США оголосив, що, за результатами перегляду переліку товарів, які підпадають під дію Генералізованої системи преференцій США (ГСП), Адміністрацією Президента США прийнято рішення щодо повернення певних товарів українського експорту до США під сферу дії ГСП, що надає можливість їх безмитного ввезення на територію США.

"Зазначений крок дозволяє потенційно збільшити експорт української продукції до США та надає додаткові конкурентні переваги український продукції", - зазначила заступник Міністра – Торговий представник України Наталія Микольська.
 
Під дію ГСП будуть повернені товари, які попередньо були вилучені США, як такі, що не відповідали встановленими критеріям, зокрема: макуха та інші тверді залишки виділення жирів та олії з соняшникового насіння (код 2306.30.00); рідкісні гази, крім аргону (код 2804.29.00); частини до залізничних локомотивів або моторних вагонів трамваю або рухомого складу (код 8607.19.03).
 
Довідково. 

У 2014 році США імпортували зазначених українських товарів на суму понад 37 млн дол. США. При цьому було сплачено мит на суму понад 800 тис. дол. США. Режим ГСП для вищезазначених товарів набуде чинності з 1 жовтня 2015 року. Дію ГСП відновлено до кінця 2017 року.
 
З метою використання переваг ГСП 29.07.2015 року Мінекономрозвитку згідно зі встановленою процедурою розмістило відповідне звернення до Офісу торгового представника США  на веб-сайті: www.regulations.gov для повернення під сферу дії ГСП зазначених товарів українського експорту.

Детальна інформація про Генералізовану систему преференцій США на сайті Мінекономрозвитку у розділі: Діяльність » Співробітництво з Cвітовою організацією торгівлі » Генералізована система преференцій США за посиланням: http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=34b43efc-b88e-4f72-bb3c-22998b8bb4fa&title=GeneralizovanaSistemaPreferentsiiSsha

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json