Міністерство економіки України

Восьма хвиля програми “Власна справа”: Переможці отримають мікрогранти на понад 48 млн грн

Власна справа - загальний

207 переможців восьмої хвилі програми “Власна справа” отримають мікрогранти на започаткування та розвиток бізнесу на загальну суму 48,4 млн грн. Про це повідомила Перший віцепрем'єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

«Мікрогранти на старт та розвиток бізнесу є найбільш популярною програмою проекту “єРобота”. Незважаючи на те, що програма вже діє чотири місяці, інтерес до неї серед малого бізнесу не зменшується. Кожні два тижні ми стабільно маємо понад дві сотні нових проектів, які потенційно мають створити близько півтисячі нових робочих місць. За результатами восьми хвиль цієї програми визначено 1,9 тисячі переможців, які створять під час реалізації своїх проектів 4500 нових робочих місць», - зазначила Юлія Свириденко. 

Серед 207 переможців восьмої хвилі програми “Власна справа” 51 особа планує започаткувати чи розвивати проекти в сфері оптової та роздрібної торгівлі, 51 - в переробній промисловості, 29 - в сфері тимчасового розміщування та організації. Внаслідок реалізації бізнес-планів отримувачів грантів буде створено 474 робочих місця.

Найбільша кількість переможців восьмої хвилі з Львівської (35 осіб) та Рівненської (21 особа) областей, а також міста Києва (28 осіб).

Нагадаємо, проект “єРобота” включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері.  

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми ”єРобота” триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json