Міністерство економіки України

єРобота: Відкрито шоурум домашнього текстилю та ательє “KU4MAKI”

Кучма-ательє

З липня Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Знайомимо вас з героями-переможцями цієї програми.

Марина Кучма з Києва кілька років займалась виготовленням домашнього текстилю - постільної білизни за індивідуальними замовленнями, яку реалізовувала через власний інтернет-магазин та соціальні мережі. Завдяки мікрогранту за програмою єРобота вона змогла розширити свій бізнес:

  • розпочати виробництво ковдр та подушок;

  • відкрити шоурум для представлення виробів власного виробництва;

  • започаткувати ремонт одягу за рахунок відкриття нового напрямку - ательє.

“Коли дізналась про проект єРобота, вирішила спробувати отримати грант, оскільки давно хотіла розвивати та розширювати власну справу. Підготувала бізнес-план, пройшла співбесіду в центрі зайнятості і в серпні вже отримала кошти. За ці гроші придбала необхідне обладнання для подальшого виробництва ковдр та подушок. а також для ремонту одягу, зокрема, три швейні машинки, комплект меблів, прасувальне обладнання тощо для повноцінного функціонування ательє та виконання індивідуальних замовлень домашнього текстилю. Взяла на роботу двох співробітниць і планую взяти ще одну, оскільки маємо досить значний обсяг замовлень”, - розповіла Марина Кучма.

Нині “KU4MAKI” займається виготовленням під власною торговою маркою ТМ “KU4MAKI” текстильної продукції на замовлення та розвиває новий напрямок з ремонту одягу, на який зараз великий попит. За розрахунками Марини Кучми, компанія зможе повернути державі отримані грантові кошти у вигляді податків вдвічі швидше, ніж передбачено умовами програми.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json