Міністерство економіки України

Зернова політика України базується на принципах стабільності і передбачуваності, - Тарас Качка

Сьогодні, 20 травня, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качки відкрив Міжнародну конференцію «BLACK SEA GRAIN-2021», яка відбувається у Києві.

«Маркетинговий рік, що минає, наново підняв важливі питання у світлі сільського господарства, зробивши їх дійсно актуальними для кожного з нас. Це і питання продовольчої безпеки, і зміни клімату, і побудови стабільних продовольчих систем. Цього року термін «продовольчі системи» є номер один в системі міжнародної бюрократії. У вересні цього року відбудеться Саміт ООН з продовольчих систем, що є гарною нагодою переосмислити і наново вписати Чорноморський регіон в глобальні продовольчі системи», - зазначив Тарас Качка у вітальному слові.

Заступник Міністра наголосив, що Україна має досить системно підходити до формування зернової політики, яка має базуватися на стабільності і передбачуваності ринків. Важливою є роль кожного учасника цього процесу – від фермерів, які мають планувати свій розвиток на десятки років вперед, до Уряду, який вже навчився зберігати спокій та не приймати поспішних рішень.

«Зернова індустрія в Україні є запорукою злагодженого розвитку національної економіки. Наразі у нас починається цикл підсумкових конференцій маркетингового року. Це справді глобальний і стратегічний діалог між державою і бізнесом, який допомагає знаходити баланс в питаннях розвитку зернового ринку», - підкреслив Тарас Качка.

Довідково:

Конференція «BLACK SEA GRAIN» – це масштабний зерновий форум і щорічне місце зустрічі світових лідерів агробізнесу з 2004 року, організатором якої є консалтингова агенція УкрАгроКонсалт.

Комунікаційна платформа щорічно об’єднує понад 700 міжнародних виробників і переробників зернових та олійних культур, трейдерів, представників Уряду, агрохолдинги, галузеві асоціації та компанії з-понад 50 країн світу. Цього року під час дводенної конференції обговорюватимуться аналітики аграрного ринку, глобальні макроекономічні і регіональні тенденції та довгострокові прогнози від світових експертів.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json