Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Держава розширила можливості українців на придбання житла, об’єднавши урядові програми єОселя і єВідновлення
22.02.2024 | 15:09 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

22 лютого Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, який розширює можливості українців при купівлі житла у кредит за програмою єОселя. Для першого внеску за житло можна буде використати сертифікат за державною програмою єВідновлення після того, як закон буде підписаний Президентом України та вступить в дію.

«Об’єднання двох урядових програм – єОселя і єВідновлення дає змогу українцям, які втратили своє житло через війну, взяти іпотеку і скористатися сертифікатом для покриття першого внеску за нову оселю. Нещодавно ми розширили цю програму і нині наші громадяни можуть взяти іпотечний кредит не лише для придбання квартири, але й приватного будинку або таунхаусу. Тож працюємо над тим, щоб українці мали всі можливості отримати гідні умови для себе і своєї родини», - прокоментувала Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Нагадаємо, наразі відсоткова ставка кредиту на придбання житла за програмою єОселя для військовослужбовців за контрактом, силовиків, вчителів, медиків та науковців становить 3%, для учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян, які не мають власного житла, або потребують покращення житлових умов, – 7%.

Від початку дії програми єОселя вже майже 7 500 українських родин взяли кредити на придбання житла на загальну суму 11,4 млрд грн. Детальніше про проміжні результати програми за посиланням.

Подати заявку на сертифікат за пошкоджене або зруйноване житло за програмою єВідновлення можна на лендінг-сайті порталу Дія. Подача заявки на отримання кредиту за урядовою програмою доступного кредитування житла єОселя здійснюється через застосунок Дія.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2