Заступники Міністра Сергій Глущенко і Тарас Качка взяли участь у Молочному Форумі-2020

Заступники Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Сергій Глущенко і Тарас Качка взяли участь у Молочному Форумі – 2020, який відбувається в Києві 25 вересня. 
 
"Молочна галузь в Україні зараз переживає складні часи: скорочується поголів'я корів, суттєво зросли обсяги імпорту, значний дефіцит сировини, знизилась ділова активність у зв' язку з Covid-19 - як результат зменшується виробництво молока", - зазначив Глущенко. 
 
Він підкреслив, що Мінекономіки продовжує активно працювати над імплементацією актів ЄС в українське законодавство у сфері безпечності харчових продуктів, зокрема й молочних. 
"Ринок молочної продукції сьогодні переживає велику трансформацію, результати якої ми побачимо через 2-3 роки. Сподіваюсь, що це буде розвиток, а не занепад", - сказав Тарас Качка.
 
"Вирішення питання фальсифікату молочної продукції виходить на перше місце за пріоритетністю як для країн ЄС, так і для України", - додав він.
Ключові законопроекти, які за останні місяці розробило Мінекономіки, та які матимуть позитивний вплив на молочну галузь та весь агропромисловий комплекс:
 
- «Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами» https://cutt.ly/SfBAUSn
 
- «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин» https://cutt.ly/WfBAQ97, ухвалення якого очікується вже наступного тижня.
 
- «Про захист рослин» (https://cutt.ly/SfBAl0Y), який пов'язаний з вирощуванням кормів для ВРХ, залишками пестицидів у них. 
 
Участь у Форумі також взяли представники Спілки молочних підприємств України, експерти, науковці та аграрії.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json