Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
На засіданні Координаційної Ради ОЕСР під головуванням Степана Кубіва обговорили поточні проекти та узгодили план роботи на 2019-2020 роки
15.02.2019 | 13:45 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 15 лютого, під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, відбулось засідання Координаційної ради у зв'язках з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

У своєму виступі  Перший  віце-прем'єр-міністр підкреслив, що співробітництво з ОЕСР було і залишається важливою та невід’ємною складовою курсу реформ, які впроваджує Україна.

“За чотири роки в Україні проводяться системні реформи, які відкладались десятиліттями. Це реформування економічних інститутів, дерегуляція та покращення бізнес-клімату, впровадження ключових інструментів та антикорупційної інфраструктури, яким має бути створення Антикорупційного суду”, -  підкреслив Степан Кубів.

Учасники Координаційної ради також обговорили стан реалізації низки спільних з ОЕСР проектів з розвитку інвестицій та конкуренції, реформи корпоративного управління держпідприємствами, підтримки МСП та виконання акту про малий бізнес SBA, антикорупційної ініціативи, реформи державного управління, Програми міжнародного оцінювання учнів PISA-2018, програми для довкілля та зеленого зростання, реформи енергетичного сектору, підтримки реформи децентралізації.

“Ми одночасно виконуємо величезний обсяг завдань: реформа державної служби, інфраструктури, енергетики, а також освіти, охорони здоров’я, публічних закупівель, публічних інвестицій, енергосектору, безпеки тощо. І це в умовах фактичної війни, величезних людських втрат на Сході, анексії Криму з боку Росії, торговельної та збройної агресії проти України”, - підкреслив Степан Кубів.

З метою ефективної координації зусиль та посилення взаємної співпраці наприкінці засідання члени координаційної ради схвалили План дій щодо поглиблення співробітництва між Урядом України та ОЕСР на 2019-2020 роки.

  “Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та ОЕСР щодо поглиблення співробітництва, який ми нещодавно продовжили, є важливим дороговказом на шляху взаємної співпраці України з ОЕСР. Оновлений сьогодні План дій дозволить нам разом ефективно реалізувати спільні проекти у наступні два роки та на перспективу”, - наголосив Степан Кубів.

Учасники засідання домовились провести наступне засідання Координаційної ради у зв’язках з ОЕСР наприкінці 2019 року.

Довідково:

ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) - міжнародна організація, до якої входить 35 розвинених країн світу. ОЕСР здійснює пошук та аналіз даних, які допоможуть національним Урядам країн-учасників формувати  національну та міжнародну політику. За впливом ОЕСР належить до трійки провідних світових економічних установ, поряд з МВФ та Світовим банком.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json