Міністерство економіки України сприяє розслідуванню ДБР у відношенні звільненого посадовця міністерства та колишнього голови Укрпатенту

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про те, що викрили колишнього начальника юридичного департаменту Міністерства економіки, високопосадовців держпідприємства Укрпатент, а також керівника однієї з благодійних організацій на заволодінні державними коштами у розмірі 250 млн грн.

В Міністерстві економіки України повідомляють, що ще у серпні завдяки внутрішнім процедурам викрило корупційну схему під час дослідження операційної діяльності ДП Укрпатенту, що підпорядковується Міністерству економіки.

По факту можливих протиправних дій Мінекономіки оперативно провело внутрішнє розслідування та, викривши махінації, звернулося до правоохоронних органів для повноцінного розслідування. Особа на час розслідування була негайно  відсторонена від роботи, а згодом звільнена за результатами дисциплінарного провадження. Також від обов’язків був усунутий голова Укрпатенту. Задля того, щоб уникати подібних випадків у майбутньому зараз проводиться реформа патентної галузі.

В Міністерстві економіки України наголошують, що відомство має нульову толерантність до корупції. Тому міністерство продовжить надавати повне сприяння розслідуванню ДБР щодо тих співробітників, які підозрюються у вчинені злочинів. Адже корупція - це неприпустиме явище, яке у воєнний час має каратися особливо суворо. Міністерство буде сприяти слідству і надалі інформуватиме громадськість про результати розслідування.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json