Україна долучилася до засідання Комітету питань економіки та безпеки Парламентської асамблеї НАТО

Перший заступник міністра економіки України Денис Кудін взяв участь у засіданні Комітету з питань економіки та безпеки Парламентської асамблеї Північноатлантичного альянсу.

Під час засідання обговорили макроекономічну ситуацію в Україні, економічну політику військового часу, макроекономічний прогноз, план реконструкції та розвитку, а також співпрацю України та НАТО.

Учасники Парламентської асамблеї НАТО висловили своє захоплення стійкістю України. Вони відмітили, що на початку війни більшість експертів очікували наш військовий та економічний колапс, чого, на щастя, не сталося.

«Україна вдячна НАТО за розширення наявних механізмів співпраці, перш за все, в рамках Комплексного пакету допомоги. Він включає в себе постачання нелетальної міжнародної технічної допомоги та послуги і підготовку персоналу. Особливо ми цінуємо внесок Альянсу в організацію лікування за кордоном важкопоранених українських бійців. Проте ситуація на фронті і в тилу вимагає ще більш інтенсивної взаємодії України та НАТО», - наголосив Денис Кудін.

Він також нагадав, що Україна захищає від російської агресії не лише себе, але й усю Європу.

«Ми несемо неймовірний тягар людських жертв та руйнувань. Тому сподіваємося на солідарність з боку Північноатлантичного альянсу та активізацію усіх можливих механізмів підтримки», - заявив перший заступник міністра економіки.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json