Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

04
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна стала співавтором Спільної заяви щодо електронної комерції в рамках СОТ
29.01.2019 | 12:20 | Прес-служба Мінекономрозвитку

25 січня 2019 року на Всесвітньому економічному форумі у Давосі (Швейцарська Конфедерація) 76 членів СОТ, у тому числі й Україна, на яких припадає 90% світової торгівлі, розповсюдили Спільну заяву щодо електронної комерції, в якій зазначили свій намір:

  • розпочати переговори з торговельних аспектів електронної комерції;
  • прагнути досягнення високих результатів, на основі існуючих угод та правил СОТ за участі якнайбільшої кількості членів СОТ;
  • враховувати унікальні можливості та виклики, з якими стикаються члени СОТ, включаючи країни, що розвиваються, та найменш розвинені країни, а також мікро-, малі та середні підприємства, у сфері електронної комерції;
  • заохочувати всіх членів СОТ брати участь з метою більшого посилення переваг електронної комерції для бізнесу, споживачів та світової економіки.

Підсумовуючи результати програми у Давосі, Генеральний директор СОТ Роберто Азеведо підкреслив, що торгівля була в центрі порядку денного.

«Ми провели низку дуже плідних обговорень у рамках зустрічей на цьому тижні, і, зокрема, побачили реальний прогрес у переговорах у сфері електронної комерції. Це є ознакою сильної і дуже широкої спільної прихильності до глобальної торговельної системи. Це особливо важливо зараз, коли ми стикаємося із значними викликами», - відзначив Азеведо.

Більш детальна інформація з питань електронної комерції розміщена за посиланнями на офіційних веб-сайтах СОТ та Мінекономрозвитку.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json